Online Shop

EcuTek

je softvér, ktorý umožňuje prístup do riadiacej jednotky vozidla, bez fyzického kontaktu, bez toho, aby sme ju rozobrali a aj bez toho, aby sme ju vôbec videli . Výnimočným ho nerobí iba táto vlastnosť, ale najmä možnosť „vidieť“ dáta fabrickej riadiacej jednotky v reálnom čase a môcť ich korigovať presne pre konkrétne vozidlo a konkrétny motor. EcuTek nedistribuuje hotové mapy, iba základné (zhodné s pôvodnou fabrickou) a kalibračné, zvyšok je na úsudku úpravcu.

Filozofia EcuTek

spočíva v zachovaní komplexnosti a funkcionality pôvodnej riadiacej jednotky a upraviť iba tie hodnoty, ktoré prinesú výkon, prípadne optimalizujú spotrebu.

Riešenie od EcuTek

používajú renomovaní úpravcovia po celom svete, ako napríklad Prodrive a Ralliart, ktorý pri všetkých modeloch FQ použil tento softvér na doladenie sériovej riadiacej jednotky. Je to pridaná hodnota oproti iným technológiám založeným na chiptuningu, ktorá reprezentuje celosvetovo zavedenú značku s vyše desaťročnou tradíciou a ktorá nezníži hodnotu vozidla pri predaji ako noname tuning.