Online Shop

 

Výrobca predáva vozidla po celom svete. Musí počítať s rôznym palivom a spôsobom používania a nesmieme zabudnúť na ponechanie si „zadných vrátok“ pre  posilnenie výkonu pri novšom ročníku a iné obdobné aspekty.  Toto prináša kompromis v nastaveniach, ktorý dnes pomerne úspešne rieši mnoho dodávateľov chiptuningu.

EcuTek vie aj v tomto prípade konkurovať, no jeho hlavnou prednosťou je možnosť doladiť na podporovaných vozidlách softvér podľa konkrétnych, už vykonaných  úprav /napríklad iné turbo, vstrekovače, výfukový systém/a stavu motora. Moderné dieslové motory sú čoraz častejšie kombinované s dvojhmotnostným zotrvačníkom, filtrom pevných častíc a automatickou prevodovkou. Nevhodná úprava zásadným spôsobom znižuje životnosť týchto dielov a externé zariadenia nedokážu zohľadniť nárast točivého momentu pre automatickú prevodovku, čo má za následok jej preklz a nevhodné radenie. Naše úpravy sú v týchto oblastiach mimoriadne citlivé a riešia všetky potrebné aspekty tejto problematiky.

Táto možnosť je primárne vyhradená iba samostatne programovateľným riadiacim jednotkám, ktoré buď celkom nahrádzajú fabrickú, alebo ak je potreba zachovať nejakú časť komfortu výbavy vozidla, pripájajú sa k fabrickej. V oboch prípadoch ide o radikálne riešenie a vo väčšine prípadov násobkami drahšiu aplikáciu, ako je EcuTek.

Majiteľom vozidiel značky Subaru s turbo motorom, s elektronickou škrtiacou klapkou /modely od r. 2005 a novšie/ vieme poskytnúť použitím mapy s označením Racerom drvivú väčšinu možností, ktorými obvykle disponujú iba plne programovatelné riadiace jednotky za zlomok ceny konkurencie.

Tento systém optimalizácie sa postupne presadil po celom svete a výrobca dnes ponúka riešenia či tuning pre preplňované motory značiek Subaru, Mitsubishi, Mazda a Nissan GT-R pre ročníky 2008-2010. Detailné informácie nájdete v jednotlivých sekciách. Pre podporu značky Mazda sa prosím informujte mailom či telefonicky.

Zoznam podporovaných značiek a modelov:

1999 - 2011 Subaru benzín verzie pre celý svet ( USA, UK, EU, JDM ) včítane Impreza, WRX a STi, Forester, Legacy a Liberty.

2007 - 2010 Subaru diesel vozidlá ako WRX, Legacy, Forester a Outback.

1997 - 2010 Mitsubishi turbo-benzínové verzie pre celý svet ( US, UK, EU, JDM ) včítane EVO 5, 6, 7, 8, 9, 10, Colt CZT a CZC. Podpora funkcionalít RaceRom od modelu EVO verzia 10.

2005 - 2010 Mitsubishi common rail diesel vozidlá ako Triton, L200, Pajero a Shogun.

2005 - 2010 Mazda verzie pre celý svet ( US, UK, EU, JDM ) včítane MPS (Mazdaspeed) 3, 6, 8, CX-7 a MX-5.

2008 - 2010 Nissan GT-R.